O mně

S čím vám mohu pomoci

Je třeba nejen vědět co chceme, ale i skutečně chtít.

Individuální přístup

Každý člověk je jedinečný a každý klient unikátní. Podle toho k Vám budu přistupovat.

Krizová intervence

V případě nouze možnost krátké konzultace po telefonu zdarma.

Profesionalita

Diskrétní jednání, slušnost a dostupnost (práce v terénu po domluvě).

Podpora

Vážím si každého klienta! Společně monitorujeme pokroky a vyhodnocujeme odvedenou práci.

O mně

Pocházím z České Třebové, kde jsem studovala na místním Gymnáziu a od 8 let hrála tenis. Po maturitě jsem dostala nabídku na plné stipendium pro studium a tenisovou reprezentaci na Kansaské Státní Univerzitě ve Spojených státech amerických, kam jsem odjela v srpnu roku 2005. Po čtyřech letech jsem zde získala titul bakaláře v oboru psychologie a také ve španělském jazyce.

Po absolvování studia s červeným diplomem jsem byla přijata na Floridskou Státní Univerzitu ve Spojených Státech v Tallahassee, kde jsem absolvovala jednooborové studium sportovní psychologie. Studium jsem ukončila v dubnu roku 2011 obhajobou diplomové práce na téma Psychická odolnost, relaxační aktivity a spánek u sportovců různé úrovně (rekreační, univerzitní, profesionální). V letech 2009 – 2011 jsem prezentovala na mnohých konferencích a to i na největší světové konferenci aplikované psychologie (APA) ve Washingtonu. Od roku 2010 do září 2013 jsem také byla členkou psychologicko-sportovní poradny Psycho4sport v Praze. Nyní se věnuji své praxi nezávisle na jiných institucích.

Během mého studia na Floridě jsem spolupracovala s řadou sportovců na zlepšení jejich sportovního i školního výkonu. Mnou nabízených služeb v oblasti poradenství využívalo mnoho týmů i jednotlivců různého věku a sportovní úrovně (např. tenisté, ragbisté, fotbalisté, softbalisté, gymnastky, roztleskávačky atd.). Získala jsem bohatou praxi také v oblasti trenérství – dva roky jsem strávila trénováním po boku nejlepšího juniorského trenéra roku 2011 na Floridě, Nicka Crowla. Čtyři léta jsem strávila prací v tenisovém kempu v New Yorku, kde jsem byla roku 2011 vyhlášena nejlepší trenérkou.

V srpnu 2011 jsem se vrátila do České Republiky a v roce 2013 jsem si otevřela vlastní praxi. Od té doby jsem spolupracovala s celou řadou skvělých sportovců – jednotlivců (Jitka Čábelická, David Drahonínský, Šimon Puršl…) i týmů (např. Bára a Maki, Rytíři Kladno, HC Sparta Praha, Motor České Budějovice…). Věnuji se i přednáškové činnosti a s rostoucí poptávkou přednáším i v mimosportovní sféře.

Svoji práci si moc užívám! Je to moje vášeň. Každý klient je jiný a baví mě hledat nové cesty a způsoby propojení technik sportovní psychologie s výkonem. Je úžasné sledovat, jak se klienti proměňují v sebevědomé sportovce, kteří přenáší svoji spokojenost a osobní naplnění i do dalších aspektů svého života. Klienty obvykle vídám nejprve v kanceláři, ale s rozvojem spolupráce se pohybujeme i v terénu (tréninky, soutěže).

Pevně věřím, že „každý sportovec (ale i umělec, lékař atd.), který chce uspět, by měl trénovat svoji mysl alespoň stejně tak jako trénuje svoje tělo“ (Bruce Jenner, držitel zlaté Olympijské medaile v desetiboji, 1976).

Poznejte sami sebe

Přehled služeb

„Pilulka na osobní růst a štěstí neexistuje. Jsem tu od toho, abychom vaši "pilulku" společně našli.“

Individuální koučování

Pro sportovce (od 15 let), rodiče malých sportovců, trenéry, manažery - zkrátka všechny, kteří chtějí posouvat dál své limity.

Individuální koučování

Hodinová sazba 2 000,-

Chci koučink

Týmové/rodinné koučování

Pro týmy, které chtějí naplno využít svůj sportovní potenciál a pro rodiče, kteří chtějí svým dětem zajistit optimální psychické podmínky pro jejich sportovní vývoj.

Týmové/rodinné koučování

Hodinová sazba 2 000,-

Chci koučink

Přednášková činnost

Pro všechny, kteří se chtějí vzdělat v oblasti sportovní psychologie a mentálního tréninku.

Přednášková činnost

Sazba dle individuální domluvy.

Mám zájem

Online kurz pro rodiče sportujících dětí (8-12 let)

Chcete vidět své dítě při sportu šťastné? Jako rodič můžete mnohé ovlivnit.