Reference

Moje reference

Spokojení klienti jsou vždy nejkrásnější zpětnou vazbou na moji práci
reference
Je to rok, co s Katkou spolupracuji a jsem za to neskutečně vděčná. Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. O sportovní psychologii se sama hodně zajímám a věřím, že je důležitou součástí přípravy každého sportovce. Na Katku jsem se obrátila v období, kdy se mi opravdu nedařilo. Tři roky jsem se prala se zraněním a má výkonnost stagnovala. Byla jsem plná pochybností a zklamání. Jelikož se o psychologii zajímám, tak jsem si myslela, že už toho spoustu vím a neměla jsem proto velká očekávání. Opak byl ale pravdou. Člověk toho může znát teoreticky kolik chce, ale praxe je vždy jiná. A možnost si promluvit s někým, kdo vám naslouchá a dokáže vám klást ty správné otázky, je k nezaplacení. Katka je nesmírně empatická, milá a dokáže vytvořit prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít. Uvědomila jsem si díky ní spoustu důležitých věcí, které mi pomohly nalézt ztracenou víru v sebe samu a začít si sport zase užívat. Kromě toho jsem se naučila techniky na zvládání emocí a nechtěných myšlenek, čehož využívám jak během závodů, tak i v běžném životě nebo také techniku vizualizace, která mi hodně pomohla zlepšit provedení mého skoku. Vše se projevilo letos na mistrovství České republiky, kde jsem konečně překonala svůj osobní rekord a poprvé v životě vyhrála v dospělé kategorii. Za tento úspěch vděčím z velké části právě Katce.
Denisa Pešová
mistryně České republiky 2023, dvojnásobná mistryně České republiky do 22 let 2021/2022, 17. na juniorském mistrovství Evropy 2019
Lukáš Kobes
“Do mentálního tréninku mě nasměroval šéf týmu Pavel Čábelický. Z počátku jsem byl vůči mentálnímu tréninku skeptický a nevěřil jsem, jak moc může ovlivnit jak osobní tak i sportovní život. Člověk ale musí psychologii propadnout, věřit v danou práci a hlavně sám na ní pracovat. Naučil jsem se pracovat s negativními myšlenkami, v určitých situacích dokonce dokážu potlačit nervozitu a různé emoce a soustředit se na daný výkon. Ke 3.místu na letošním Mistrovství České republiky v XCO mi z velké části pomohl právě mentální trénink!”
Lukáš Kobes
Horská kola, 3. místo na MČR XCO 2022
Matěj
"Pokud člověk není rozhodnutý o přínosu mentálního tréningu, všechny slova dál budou znít jenom jako reklama, která ho má zlákat do tenat právě Katky. Pravda je ta, že Matěj Mistrovství ČR v lukostřelbě (starší žáci – reflexní luk) vyhrál hlavou, resp. finálovou eliminaci vyhrál hlavou. Základní skupinu skončil druhý, právě za soupeřem z finálové eliminace. Byla to jeho první velká akce v kategorii. Reflexní luk střílí první sezónu. S Katkou jsme začali spolupracovat na doporučení nejlepšího českého kladkového lukostřelce, majitele dvou zlatých Paralympijských medailí Davida Drahonínského, který s Katkou spolupracuje už hodně dlouho a tvrdí, že by to bez ní nedal. Nejdřív začal na sezení chodit pouze Matěj, ale krátce na to Katka vydala online kurz pro rodiče, který byl pro mě opravdu zlomový a myslím, že nejen pro mě. Kurz koresponduje s postupem paní koučky vůči Matějovi, takže já dostanu návod, jak podpořit to, o čem se oni bavili na sezení, ale z pohledu rodiče nebo trenéra. Je to opravdový GAME CHANGER a bez tohoto online kurzu bychom to nezvládli a pokud ano, určitě ne tak elegantně a v klidu. A je to tak, pokud bych se nezměnil hlavně já, odnesl by to přeneseným stresem Matěj. Rodič má být totiž přístav, kam se ta potrhaná bárka z bitvy vrací, aby ji byly zašity plachty, které se potom opět mohou naplnit čerstvým větrem a hnát ji znovu do dalších bitev, a ne ty potrhané plachty ještě roztrhat na cáry."
Slova táty Matěje Rambouska - reflexní luk
Mistr ČR ve starších žácích
typl
„Katku jsem oslovil na spolupráci u reprezentačního týmu Slovenské republiky ve florbalu juniorek do 19let. Katka má velmi mnoho zajímavých dovedností, schopností a také vědomostí. Obrovský klid a pozitivita dokáže ve spojení s energií a odborností zapojit a změnit myšlení jak mladých sportovců tak i zkušených trenérů. Katka umí velmi dobře naslouchat, doptávat se na konkrétní detaily, ale i poradit a ukázat možné směry. V Katčině práci u týmu jsem našel velkou smysluplnost. Výborná příprava a systematické nastavení udělalo naši spolupráci efektivní, přínosnou a také velmi příjemnou. Neopomenutelná je také Katčina pozitivní a milá osobnost s potřebnou energií pro práci výborné mentální koučky.“
Jirka Typl
hlavní trenér slovenské florbalové reprezentace juniorek U19
hokej
“S Katkou jsem začal pracovat v létě před začátkem sezóny a myslím, že mi to dost pomohlo. Vypracovala mi individuální plán, vše skvěle vysvětlila a hodně mě toho naučila. Pomohlo mi to, cítím se díky ní na ledě teď mnohem komfortneji. Spolupráce mě moc bavila a na žádné hodině jsem se nenudil. Určitě se to nebojte vyzkoušet, mně to moc pomohlo a spolupráci s Katkou mohu jen doporučit.”
Matyáš Šapovaliv
hokejová reprezentace 18, r. 2004
beach2
Bára Hermannová: "Plážový volejbal je specifický sport, ve kterém hraje velkou roli efektivní komunikace. Navíc náš sport přináší spoustu cestování a hodně času stráveného v úzkém okruhu lidí. Je proto potřeba najít společnou řeč a to hlavně v momentech, kdy se nedaří. Katku jsme do našeho týmu zařadily v období, kdy jsme s Maki i přes všechny trenérovy rady neuměly naladit společný jazyk. Někdy stačí, aby stejná slova vyšla z úst někoho jiného, a člověk si tu radu hned vezme k srdci a dokáže s ní pracovat. Toho jsme docílili právě ve spolupráci s Katkou. Byla ve velmi častém kontaktu se Simonem (náš trenér), který jí dával informace o týmu a našich charakterech. Díky tomu nám do tréninku zařadila nástroje mentálního tréninku, se kterými pracujeme dodnes. Profesionální sport na té nejvyšší úrovni se rozhoduje v detailech a hodně těch detailů ovlivňuje právě to, jak o nich přemýšlíme. Z vlastní zkušenosti vím, že myšlenkové pochody dramaticky ovlivňují výsledky našich utkání. Kačka se mnou konzultovala nejen tu sportovní sféru, ale i tu osobní. Pomohla mi postavit se čelem k nepříjemné situaci rodič-dítě, což taky silně ovlivnilo mou kariéru. Její vzdělání v zahraničí rozhodně přispělo k naší úspěšné týmové spolupráci."
Bára Hermannová a Markéta Sluková, český plážový volejbal
Světové jedničky s hromadou titulů 🙂 např. zlato z 5* Majoru ve Vídni 2018,zlato z 4* Ostravy 2018, stříbro z Major finals v Hamburku 2018, zlato z 3* v Kuala Lumpur 2019
"S Kačkou jsme začaly spolupracovat na jaře roku 2017. Zpočátku byla naše komunikace hodně intenzivní, protože bylo potřeba nastavit vyhovující systém práce a navzájem si porozumět v tom, co od naši spolupráce kdo očekává a jaká jsou specifika našeho sportu. Na hřišti to mezi hráči musí ladit po všech stránkách a to obzvlášť, když se herně nedaří. To bylo hlavní náplní naší práce. Kačka hodně spolupracovala s naším trenérem, což byl velký benefit a společně se snažili naši mentální přípravu optimalizovat. Určitě nám hodně pomohla v organizaci mentální přípravy a nabídla nám spoustu nástrojů. Hlavní práce pak byla na nás a Simonovi a na úspěšném zapojení těchto nástrojů v praxi - tedy v trénincích a v zápasech. Po osvojení nástrojů se intenzita komunikace snížila, což osobně považuji vlastně za náš největší úspěch 🙂 Kačka je profesionálka a své práci opravdu rozumí. Pro mě je ale taky důležité, abych si s člověkem, se kterým řeším spoustu svých nejen profesních starostí rozuměla i lidsky. Jsem moc ráda, že jsme se spolu s Káčou našly a že mi pomohla lépe pochopit a začít efektivněji praktikovat různé nástroje sportovní psychologie a tím zásadně přispěla k našim týmovým úspěchům. Mohu se na ni kdykoliv obrátit, když je mi ouvej a když potřebuji s čímkoliv poradit."
Markéta Sluková
Petra Krebsová
Reference od trenérky: "Jsem trenérka jezdectví a před časem se mi „do ruky“ 🙂 dostala jezdkyně Petra Krebsová, která měla pro úspěšnou sportovní kariéru téměř vše – nadání, chuť sportovat, podporu z rodiny, dostatek pokory a v neposlední řadě úžasného koně. Po roce nesmírné dřiny (kdo někdy jezdil drezuru – ví, o čem mluvím) jsme se těšili, jak tento ostřílený koňský veterán s Péťou v sedle ukáže, že ještě nepatří do starého železa. Což o to, kůň měl chuť závodit, ale jeho jezdkyně s ním v drezurním obdélníku nikdy nepředvedla to, co se nám dařilo v tréninku. Péťa ronila slzy nejen po závodech, ale dokonce už, když začínala soutěžit. Vypadalo to, jako klasická situace, kdy dítě do sportu nutí rodiče či trenér, ale dítě vlastně závodit nechce. Opak byl pravdou. Péťa strašně moc chtěla, strašně moc…..ale nedokázala uvolnit svoje tělo a hlavně hlavu, což je v tomto sportu nesmírně důležité, protože sportovní výkon musí podat dvě živé bytosti, které musí být v souladu. A protože vím, že sport je i o „hlavě“, velmi jsem přivítala, když Pétina maminka oslovila Katku. Na začátku tréninků jsem pak vždy slyšela, co říkala Katka, co má Péťa dělat, jak se připravit, na co myslet, na co zase ne. A zázrak se stal. Po celou letošní sezonu (2017) se náznaky slz při závodech objevily jednou, dvakrát, ale hlavně závody jsme najednou absolvovali v poklidu, s úsměvem ...... a začaly se dostavovat sportovní výsledky. Mohu být v určitém sportu odborník, mohu být výborný trenér, ale vnitřní pohodu a klid v hlavě nastavila mé svěřenkyni právě Katka. Klobouk dolů!"
Petra Krebsová, drezurní jezdkyně
Jezdecká škola Kozolupy, 6.místo na MČR 2017, 1.místo.Západočeská dressage Tour 2017 v kategorii senior
"Katku jsme vyhledali jednoduše proto, že jsme již Pétě nebyli schopni pomoci.Péťa je drezurní jezdkyní,závodit začala před 3 lety s poníkama a před loni dostala prvního velkého koně,,drezuráka,,s velkou sportovní kariérou po celé Evropě.Koník tedy uměl a umí vše a na Péti bylo to ukázat na závodech. Bohužel když před začátkem její soutěže vyhlásili její jméno okamžitě ztuhla a nervozitu přenesla i na koně, pak nebyla schopna ukázat téměř nic z toho, co v tréninku celkem obstojně zvládala.Po dojetí úlohy se rozplakala a nechápala proč se to tak pokaždé děje. Podotýkám, že do závodů ji nikdy nikdo ,včetně p.trenérky netlačil a ani na ní nejsou kladeny žádné nároky na výkon. S Katkou jsme začali spolupracovat v únoru,závody začali v dubnu a okamžitě se dostavil úspěch v podobě,kterou jsme všichni Pétě přáli, ač byla úloha zajeta s chybama, Péti radikální změna v chování na opracovišti a těsně před startem byla o 100% jiná. Takže pro nás všechny obrovský úspěch.S touto změnou přišla i Péti zatím nejúspěšnější sezona,co se závodů týče. Závěrem bych chtěla říct, že úkoly a témata,která s Katkou řešili, využívá i v běžném životě a také ve škole,kde se jí nově získané užitečné informace náramně hodí.Pro mě osobně,však moje dcera vyhrála už dávno ten největší závod nebo olympiádu, svou neskutečnou pracovitostí, odhodláním a nesmírnou láskou ke všem čtyřnohým parťákům,kdy se žádná pentle nevyrovná pocitu oddanosti jeden k druhému. Katka Péti pomohla najít vnitřní klid, ukáznit myšlenky před startem a po té se plně soutředit na úlohu.Za to jí patří za celou naší rodinu velký poděkování a jsme rádi, že byla ochotná si najít čas a pomoct jedné malé holce si plnit svoje sny."
Reference od maminky
image
"Cyklistika je součástí mého života již několik let. Na horském kole jsem zažila mnoho úspěchů i neúspěchů, ale nikdy mě to neodradilo. V posledních dvou letech jsem se dostala do situace, kdy z tréninkového hlediska bylo vše v pořádku, ale na výsledcích a výkonu to nebylo znát. Občas se nějaký závod povedl, ale spíše převládaly ty špatné a nepovedené. Měla jsem motor, ale neuměla ho použít. Byl to pro mě alarm začít s tím něco dělat a na doporučení jsem se svými problémy oslovila Katku. Vytvořila plán, který jsme spolu absolvovali. Naučila jsem se kolo opět brát jako sport, který je hlavně mojí zábavou a vnímat sama sebe. U Katky oceňuji především osobní a kamarádský přístup, který je pro mě při řešeni problémů důležitý. Je to práce na dlouhou dobu, ale vrcholový sport je i o těchto drobnostech. Jen se potvrzují slova mé fyzioterapeutky, kdy říká: "Každý vrcholový sportovec má mít svého trenéra, fyzioterapeuta a mentálního kouče (sportovního psychologa)"
Jitka Čábelická, horská kola XCO, XCM
Reprezentantka ČR,2. místo Mistrovsctví ČR XCO 2017, 1. místo Český pohár XCO 2017, 2. Mistrovství světa juniorů XCO 2007
FullSizeRender
"Katku jsem oslovil v průběhu sezóny, protože jsem potřeboval nějaký impuls a rady, jak stabilizovat psychiku a celkové myšlení. Musím říct, že už od první konzultace mě to moc bavilo a posouvalo dál. Našli jsme spolu způsoby ke zlepšení mé sebedůvěry na ledě. Zároveň jsem se obrnil proti negativním vlivům, které pro mě nebyly důležité. Katka je velice příjemná a ochotná. Neměl jsem s ní absolutně žádný problém. Ani v nejmenším se nestydím za to, že jsem to zkusil. Právě naopak. Jsem moc rád a doporučuji to všem :)."
Erik Němec, lední hokej
Útočník HC Vítkovice Steel (extraliga), Repre U20
radka
"Orientačnímu běhu se věnuji od útlého věku, zpočátku pouze reakreačně pro zábavu a později mě paní štěstěna zasvětila i do vrcholového sportu. Po pár neúspěších, které jsem původně brala pouze za důsledek mé nedostatečné fyzické připravenosti jsem zjistila, že se největší závod odehrává jen a jen v mojí hlavě. Začala jsem tak hledat v knihách, na internetu, ptala jsem se specialistů, účastnila jsem se přednášek až jsem časem narazila na Katku. Rozhodla jsem se to zkusit a doufala jsem, že mi pomůže zodpovědět pár mých otázek, jejichž odpovědi by mi mohly pomoci nejen ve sportu, ale i každodenním životě. A ona to dokázala! Nejen, že mi dala odpovědi, jež jsem tak dlouho hledala, ale naučila mě jak vědomě pracovat s vlastní hlavou, tak aby člověk vyhrál ten největší závod - sám se sebou! A za to velké díky!"
Radka Sklenářová, orientační běh
puršl
"Jmenuji se Šimon Puršl a hraji vrcholově basketbal ve Španělsku. Dříve jsem si to neuvědomoval, ale jak jsem postupoval mládežnickými kategoriemi k profesionálnímu hraní basketbalu jsem zjišťoval, nakolik v něm jde nejen o fyzickou přípravu, ale i o psychickou stránku. S Katkou jsem chtěl začít pracovat, protože jsem měl výkonnostní výkyvy a chtěl jsem eliminovat vliv psychiky, a také proto, že jsem chtěl pracovat na své sebedůvěře - někdy jsem nedokázal unést tíhu okamžiku. Hodiny s Katkou jsme vedli přes skype (osobně jen když jsem byl v létě doma) a pomohly mi nepropadat těmto situacím, věřit si více. Ukázala mi spoustu triků a způsobů, jak trénovat mysl ke zlepšení výkonu - ať při horkých chvilkách při zápasech, na trénincích a nebo v poklidu v mém volném čase."
Šimon Puršl, basketbal
Hráč Cai Zaragoza - ACB liga ve Španělsku, člen české juniorské reprezentace, vybrán na kempy Jordan brand classic a Basketball without borders - v obou z nich člen All stars
Rudolfová
"Jmenuji se Veronika Rudolfová a dělám vrcholově alpské lyžování. S Kateřinou Vejvodovou jsem začala spolupracovat před důležitou sezonou, kde vrcholem pro mě byla Zimní Světová Univerziáda, jak nominace na ní tak co nejlepší výsledek. Řešili jsme problém nedostatečné sebedůvěry, pocity nejistoty, nervozity, strach z nenaplnění očekávání, který mě svazoval na startu a nedovoloval mi podat maximální výkon. Odbouráváním jsme se dostaly k základům, proč sport vlastně dělám a výsledky začaly přicházet následně. Tímto bych ji ráda poděkovala, že mi pomohla změnit pohled na úspěch i neúspěch a doufám, že naše spolupráce ponese i další ovoce."
Veronika Rudolfová, alpské lyžování
11. na univerziádě 2015 ve Španělsku, vítězka Velké ceny Slovenska a Evropského univerzitního poháru
DD
"Spolupráce s Katkou mě posunula o několik sportovních levelů výš. Pochopil jsem, že sport, v mém případě lukostřelba, není pouze o počtu nastřílených šípů během tréninku, nazvedaných kilogramů v posilovně nebo ujetých km v rámci fyzické přípravy na veslařském trenažeru. Posílil jsem svou vnitřní stránku osobnosti, která navenek není vidět, jako namakané svaly v zrcadle. Uvědomil jsem si, že motivace, koncentrace a celková psychická příprava je stejně důležitá jako ta fyzická, ba naopak možná i důležitější. Možná si řeknete, že jsem na paralympijských hrách v Londýně nevyhrál a skončil jsem až druhý, tak proč spolupráci s Kateřinou chválím… Jenže bez této psychické přípravy, která začala v dubnu roku 2012, bych v Londýně souboje o medaile sledoval z tribuny mezi poraženými jen jako divák. Jediné čeho lituji je, že jsem svojí mentální stránku osobnosti nezačal posilovat již dříve."
David Drahonínský, lukostřelba
Držitel bronzové medaile z MS 2013 v Bangkoku, zlaté medaile z Paralympiády v Pekingu 2008 a stříbrné medaile z Paralympiády v Londýně 2012
Dan
"V juniorských kategoriích jsem poměrně slušně ovládal svojí psychickou stránku. Přechod do kategorie mužů byl pro mě těžký. Nebyl jsem zvyklý na jiný přístup trenéra, ke spoluhráčům jsem choval přehnaný respekt a to všechno na úkor svého výkonu a sebevědomí. V příští sezoně jsem měl štěstí, že k týmu přišla sportovní psycholožka Katka Kudláčková. Naše počáteční schůzky probíhaly ve skupině, s dalšími spoluhráči, které mi pomohly k uvědomění, že spoluhráči nestojí o přehnaný respekt, ale daleko víc ocení můj dobrý výkon, který pomůže týmu. Při pokračování pilovaní psychiky, mi Katka pomohla uvědomit si, že není až tak důležité užírat se tím, co si ostatní v mém okolí myslí, ovšem ne na úkor týmového souznění a dobrých vztahů se spoluhráči, přáteli. Pomohla mi zocelit mojí psychickou odolnost, díky které jsem byl imunní vůči negativním vnějším vlivům, což mě osvobozovalo k soustředění se pouze na svůj výkon. Postupně se nám dařilo odbourávat tyto věci, které mi dělali potíže. Čím lépe to šlo, tím lépe jsem se cítil, zvyšoval jsem své sebevědomí a tyto postupné krůčky mě posunovaly k tomu, abych se soustředil pouze na svůj výkon, byl pozitivní, k sobě i ostatním a hlavně abych si hokej užíval stejně jako dřív, když pro mě byl pouze koníčkem. Ne vždy se všechno daří dodržovat, občas se něco nepovede, soustředěnost se zhoršuje, nedaří se jak bych chtěl, ale důležité je se vrátit do stejné pohody, jako když se daří. V tom mi Katka vždy pomohla."
Daniel Přibyl, lední hokej
Útočník HC SPARTA PRAHA (extraliga), MS U20 v Kanadě 2012
JanaCze
"S Katkou jsem začala spolupracovat druhým rokem v kadetkách, kdy moje sportovní výkony byly z velké části omezovány nervozitou a nesoustředěností. Katka mi dala nástroje jak přemýšlet před, při i po závodě. Mentální trénink mi změnil pohled na závodění, které je pro mě nejen zábavou ale i mnohem větším odhodláním než kdykoli dřív. V závodě i před ním se díky Katce dokážu zklidnit a soustředit se na sebe a svůj výkon což je pro mě jedna z mnoha nejdůležitějších věcí co mě Katka naučila a která mi dovolí nechat v závodě vše co ve mně je."
Jana Czeczinkarová, horská cyklistika
7 zlatých, 6 stříbrných a 5 bronzových medailí z Mistrovství České republiky v Horských kolech, silniční cyklistice a cyklokrose
TerVaj
"Ke Katce mě vzal taťka spíš ze zvědavosti. S Katkou si povídáme o úplně obyčejných a běžných věcech ze života a taky ze zápasů a ona mě učí jak se koncentrovat a zklidnit, jak se soustředit na důležité věci a na to, co mohu svým chováním ovlivnit já a jak se nezabývat věcmi, které stejně neovlivním. Nejvíc mi asi pomohla metoda „dýchání“, často jí teď používám v zápasech a ono to opravdu funguje – zklidním se a dokážu se lépe soustředit na další úder. Mamka si myslí, že mentální trénink je dobrý i pro běžný život, ne jen pro sportovce – spousta věcí se dá aplikovat i ve škole nebo v práci. Nebojte se a zkuste to, určitě to pomůže i vám."
Tereza Vajsejtlová, tenis
Vícemistryně ČR 2014 - debl, 3. místo na MČR družstev 2014
"Romanka se po 9 letech tréninku sportovní gymnastiky dostala na vrcholovou úroveň v rámci ČR. V červenci 2013 ji čekal první velký závod European Youth Olympic Festival (EYOF) v Nizozemském Utrechtu. Již delší dobu jsme cítili, že je potřeba gymnastické tréninky rozšířit o mentální stránku, aby se dostala do závodní pohody, těšila se na závody a svůj talent a velkou píli dokázala zúročit medailovými úspěchy. Právě v rámci přípravy na EYOF jsme ve spolupráci s trenérkou začali využívat služeb Katky. Cíl byl jasný – úspěšně projít nominacemi na závod a poté v závodě obstát se ctí. Oboje se podařilo. Katka se velice aktivně zapojila do gymnastické přípravy, snaží se Romanku do hloubky poznat a zároveň pochopit veškeré aspekty tréninků a závodů, aby její doporučení byla co nejefektivnější. Pro nás, rodiče, je velice důležité skloubit vrcholový sport a kvalitní vzdělání, oboje vyžaduje hodně času a disciplíny, a my věříme, že s pomocí Katky a mentálního tréninku bude Romanka ještě úspěšnější."
Reference od maminky
Vojta
"Sportovní psychologie opravdu funguje. Zjistil jsem to díky Katce, která mi pomohla, naučila, ukázala a vysvětlila věci, o kterých jsem neměl ani ponětí nebo je nepraktikoval. Bylo a je úžasné, jak jsem se změnil ve sportu i v životě. Moje výsledky se začaly zlepšovat a určitě to nebyla náhoda, bylo to díky změně, kterou jsem si vybral – díky mentálnímu tréninku s Katkou. Změnil jsem svůj přístup k tréninkům a připadá mi, že věci se učím rychleji a snadněji než dříve. Na turnajích zvládám těžké situace lépe než před rokem a vím co dělat, když se stane něco nečekaného nebo nepříjemného. Spolupráce mi prospívá a jsem rád, že jsem na Katku narazil. Mentální tréninky s ní se musí zažít a určitě stojí za to!"
Vojta Typl, judo
Extraliga mužů ČR, dorostenecká liga
"Katka je úžasná osoba a neskutečný profesionál v tom, co dělá. Už první schůzka utvrdí v tom, že spolupráce s Katkou je nejlepší rozhodnutí, jaké jste kdy udělali. Katka je sice mentální kouč pro sportovce, ale brzy pochopíte, že všechno co se naučíte, se dá bez problémů používat v běžném životě a hodně ho usnadní. Máte tak dva tréninky za cenu jednoho 🙂 Proto doporučuji každému, aby si s Katkou dal schůzku, každý alespoň jednou v životě. Protože potom pochopíte o čem je sport a hlavně život. Jediná chyba na spolupráci s Katkou je, že jsem ji nezahájil dřív. Proto určitě neváhejte a začněte co nejdřív!!!"
Jirka Vrba, tenis a basket na vozíku
Reprezentace ČR
"V průběhu spolupráce s Katkou jsem si uvědomila spoustu věcí a hodně jsem se naučila. Společný mentální trénink mně neobohatil jenom ve sportovním ale i v každodenním životě. Naučila jsem se myslet pozitivněji, soustředit se na to podstatné a „vymazat“ z hlavy to nepodstatné, ale hlavně nahlížet na problémy jako na příležitosti. To vše se projevilo na mém sportovním výkonu. Cítím se nyní vyrovnaná. Uvědomila jsem si, jak velký vliv na mě při sportu má můj psychický stav. Katka mi pomohla překonat velmi těžké období v mé kariéře. Za to jsem ji moc vděčná."
Janna Ramajzlová, lední hokej
Extraliga ČR - HC Slavia Praha
Jachym_DSC_0356
"Spolupráce s Katkou mě baví od první konzultace. Myslím, že si spolu dobře rozumíme a na hodiny se pokaždé těším. Máme spíš kamarádský vztah. Mentální trénink je zábava, ale zároveň také trochu práce. Kromě hodin s Katkou se snažím psychiku trénovat i doma, dostávám různé úkoly. Teď o prázdninách, když se nemůžeme vídat, mám individuální plán třeba na dvacet minut každý den. Myslím, že jsem se díky psychologii hodně zlepšil. Když dostanu gól, rychleji se dostanu ze zklamání, zase se koncentruji a bojuju dál. Dokážu se na všechny činnosti soustředit lépe, i ve škole. Táta říká, že je naše spolupráce vidět a já v ní chci určitě dál pokračovat."
Jáchym Nosek, fotbal
Brankář - Dukla Praha
LadkaPorizkova
"Spolupráce s Katkou je zatím tou nejlepší věcí, pro kterou jsem se v životě rozhodla. Jsem tvrdohlavá, a tak jsem z trucu Katce chtěla dokázat,že mě nezmění, že budu na kurtech pořád křičet a nesoustředit se. Opak se stal pravdou. Pochopila jsem,že život je hezký a nemusím ho devastovat svou špatnou náladou, nadávkami či negativními myšlenkami. Naučila mě dívat se na sebe samu,přemýšlet o sobě a energii plýtvanou na nespokojenost jsem se naučila přetvářet na pozitivní. Hned se to odrazilo na mém tenisovém výkonu a ze 160.místa jsem se za rok dostala na 97.místo. Kačko jedno velké díky!"
Laďka Pořízková, tenis
Top 100 na světě v tenise na vozíku